24 отбора ще вземат участие в детското първенство „Футбол 7″ (Програма)

24 отбора ще вземат участие в детското първенство „Футбол 7″ (Програма)

Домакин  е Плувен Спортен Комплекс „Парк Арена ОЗК“

Общо 360 малки футболисти от 24 отбора  от Бургас и областта ще вземат участие в детското първенство „Футбол 7“.

Домакин на първенството за малки таланти ще бъде плувен спортен комплекс „Парк Арена ОЗК“.

Срещите ще се играят  всяка събота от 9.30-14.30 часа до 17.11.2018г (вкл.).

Първенството „Футбол 7“ е  за деца родени през 2008-2009г.

На 12,13,14 .10.2018г. модерният плувен комплекс ще е домакин на  Международен турнир, организиран от Плувен клуб „Бриз“, а на  10 и 11 ноември на  Международно състезание “ Burgas Swimming Open 2018″, чийто организатори са: СК „Акулите“ и Унибетони     https://www.burgas.bg/bg/news/details/1/35956

ПРОГРАМА

За провеждане на областно първенство по „Футбол 7“ деца, Обл. Бургас, сезон (есен) 2018-2019г. Всички срещи се провеждат на територията на Плувен спортен комплекс  „Парк Арена ОЗК“

1 кръг – 22.09 /събота/

ФК „Черноморец 1919“ Бургас – ФК „Вихър“Айтос – 9.30ч.

ПФК „Нефтохимик Б-с 1962″Бургас – ДФК „Звездичка“Бургас – 10.30ч.

ФК „Карнобат“Карнобат – ФК „Равда“ Равда – 11.30 ч.

ФК „Черноморски спортист“ Обзор – ФК „Чайка“ Бургас – 12.30ч.

ОФК „Несебър“Несебър – ОФК „Ропотамо“ Приморско – 13.30ч.

2 кръг – 29.09 (събота) 

Равда – „Чайка“ – 9.30ч.

Айтос – Несебър – 10.30 ч.

Карнобат – „Черноморец 1919“ – 11.30ч.

„Звездичка“- Обзор – 12.30ч.

Приморско – „Нефтохимик“ – 13.30ч.

3 кръг – 06.10. (събота) 

„Чайка“ – „Звездичка“ – 9.30ч.

Несебър – Карнобат – 10.30ч.

„Нефтохимик“ – Айтос – 11.30ч.

Обзор – Приморско – 12.30ч.

„Черноморец 1919“ – Равда – 13.30ч.

4 кръг – 13.10. (събота)

Равда – „Звездичка“ – 9.30ч.

„Черноморец 1919“ – Несебър – 10.30ч.

Карнобат – „Нефтохимик“ – 11.30ч.

Айтос – Обзор – 12.30ч.

Приморско – „Чайка“ – 13.30ч.

5 кръг – 20.10. (събота) 

„Нефтохимик“ – „Черноморец 1919“ – 9.30ч.

„Чайка“ – Айтос – 10.30ч.

Несебър – Равда – 11.30ч.

Обзор – Карнобат – 12.30ч.

„Звездичка“ – Приморско – 13.30ч.

6 кръг – 27.10. (събота)

Айтос – „Звездичка“ – 9.30ч.

Несебър – „Нефтохимик“ – 10.30ч.

Карнобат – „Чайка“ – 11.30ч.

„Черноморец 1919“ – Обзор – 12.30ч.

Равда – Приморско – 13.30ч.

7кръг – 03.11. (събота)

„Чайка“ – „Черноморец 1919“ – 9.30ч.

„Звездичка“ – Карнобат – 10.30ч.

„Нефтохимик“ – Равда – 11.30ч.

Приморско – Айтос – 12.30ч

Обзор – Несебър – 13.30ч.

 8кръг – 10.11. (събота)

„Черноморец 1919“ – „Звездичка“ – 9.30ч.

„Несебър“ – „Чайка“ – 10.30 ч.

Равда – Айтос – 11.30ч.

Карнобат – Приморско – 12.30ч.

„Нефтохимик“ – Обзор – 13.30ч.

9кръг – 17.11. (събота)

„Чайка“ – „Нефтохимик“ – 9.30ч.

„Звездичка“ – Несебър – 10.30ч.

Обзор – Равда – 11.30ч.

Айтос – Карнобат – 12.30ч.

Приморско – „Черноморец 1919“ – 13.30ч.

Коментари

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Loading Facebook Comments ...